Saç ekiminde altın yöntem
Cilt Bakım ve Saç Ekim Uzmanı Yaşar Aykan günümüzde saç dökülmesinin artık eskisi kadar korkulacak bir dert olmadığını dile getirerek, bu sorunun çözümünde en etkili ve en yeni yöntem olan Gold saç ekimi olduğunu ifade etti.
Tarih: 9.11.2018 10:39:40

 

Kellik ya da saç dökülme problemi ile karşı karşıya olanların en yeni yöntem olan Gold saç ekim yöntemi ile kısa sürede istedikleri saçlara kavuşabileceklerini söyleyen Cilt Bakım ve Saç Ekim Uzmanı Yaşar Aykan, kişilerin maksimum verim alabilmelerinin uzman kişiler tarafından yapılan, doğru saç ekim yöntemi ile bağlantılı olduğu konusunda uyardı. Yaşar Aykan, “Bazen genetik sorunlar, bazen de saçın yapısı nedeniyle özellikle erkeklerde bir yaştan sonra dökülmeye başlayan saçlar, kelliği de beraberinde getiriyor. Kellik kimine göre kabul edilse de birçok erkek için bu hala ciddi bir sorun olarak görülüyor. Ancak, son çıkan teknoloji Gold saç ekim tekniği sayesinde artık bu sorundan kısa sürede kurtulabiliyorsunuz. Üstelik eskisi gibi doğal görünen, güçlü ve sağlıklı saçlara kavuşabildiğiniz gibi görüntünüzü de yenileme fırsatı yakalamış oluyorsunuz. Altın uçlu Gold saç ekim tekniği hastalara avantajlar sunan çok özel bir saç ekimi yöntemidir. Bu yöntem aslında Fue tekniğinin geliştirilmiş halidir. Alınan birtakım önlemler ile saç köklerinin zaten hassas olan yapısını bozmadan, daha sağlıklı tutması için geliştirilen ve kullanılan bir tekniktir. Yapılan işlem Fue tekniğidir fakat, Gold saç ekim tekniği alınan birtakım önlemler ile saç köklerinin zaten hassas olan yapısını bozmadan, daha sağlıklı tutunması için geliştirilmiştir" dedi. 
Enfeksiyon riski yok denecek kadar az 
Gold saç ekimi ile istenilen sıklıkta saç ekimi yapılabildiğini dile getiren Aykan, “Bizim bu yöntemde kullandığımız iğneler, mikro motor uçları gibi insan vücuduna temas eden metaller altındandır. Gold yöntemi kullanılarak yapılan saç ekim işleminde kullanılan araç ve gereçler altından olduğu için saç kökü alınan dokulara temasında herhangi bir zarar vermemektedir. Yani altın elementi kullanıldığında vücudun enfeksiyon kapma riski, bulaşıcı hastalıklar, alerji gibi durumların gerçekleşme olasılığı en aza indirilir. Altın insan vücuduna en uyumlu madendir. Altın madeninin vücut ile uyumlu yapısı sebebiyle ekim sonrası iyileşme süreci de hızlı olur. Gold saç ekimi ile 7 günde tamamen iyileşme sağlanır. Bunun yanı sıra bu yöntemde altın dışında bir dış maddeye temas etmeyen saç köklerinin tutunma ve çıkma oranı artar. İstenilen yöne doğru tarama yapmanızı sağlayan Gold saç ekimi yöntemi daha önce ekim yaptırıp mağdur olan kişilerde de doğal revizyon imkanı sunar” ifadelerini kullandı. 
“İyileşme daha hızlı gerçekleşiyor” 
Gold uygulamanın son zamanlarda en çok tercih edilen ekim yöntemi olduğuna dikkat çeken Aykan, “Gold adından da anlaşıldığı gibi altın maddesinin saç ekimi cihazlarında kullanımıdır. Gold saç ekimi aşamaları Fue aşamaları ile aynıdır. Fue saç ekiminde olduğu gibi ense bölgesinden saç kökleri toplanır ve ayrıştırılır. Bu ayrıştırma sonrasında kafadaki saçsız bölgelere ekim yapılarak transfer gerçekleşir. Bu yöntemde tıraşsız saç ekimi yapılabilir. Gold uygulamada enseden alınan bölgede iz kalmaz, tamamen kapanır. Gold saç ekim uygulaması ile 1 cm karede 5 adet greft ekim yapılabilir. Bu uygulama Fue yöntemine göre 2 kat fazladır. Üstelik iki seans yerine tek seansta sonuç alınır. Diğer yandan Gold saç ekimi ile kadın ve erkeklerde saç sıkılaştırma işlemi yapılır, mevcut saçlarınız korunmuş olur, dökülme olmaz” diye konuştu. 
Kellik ya da saç dökülme problemi ile karşı karşıya olanların Gold yöntemi ile istedikleri saçlara kavuşabileceklerini söyleyen Cilt Bakım ve Saç Ekim Uzmanı Yaşar Aykan, saç ekimi noktasında kişilerin maksimum verim alabilmelerinin uzman kişiler tarafından yapılan, doğru saç ekim yöntemini tercih etmeleri ile bağlantılı olduğunu belirtti. 
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: ekiminde altın yöntem
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Çocuklarda sık olarak göz problemlerine dikkat
Çocuklarda sık olarak göz problemlerine dikkat
Göz Hastalıkları Uzmanı Op.Dr. Şeyda Atabay, çocuklarda sık olarak görülen göz problemlerine dikkat çekti.
"Şeker hastalarının kalp hastası olduğu ancak muayenede ortaya çıkıyor"
"Şeker hastalarının kalp hastası olduğu ancak muayenede ortaya çıkıyor"
Kardiyoloji Uzmanı Dr. Hüseyin Katlandur, şeker hastalarının kalp krizlerini sessiz bir şekilde geçirebildiklerini ifade ederek, "Şeker hastalarının kalp hastası olduğu ancak muayenede ortaya çıkıyor" dedi.
Kadınların kabusu miyom problemine dikkat
Kadınların kabusu miyom problemine dikkat
Dermatoloji Uzmanı Doktor Fulya Tezel, A vitamini eksikliğinin saç dökülmesini tetiklediğini belirtti.
Stres kaşları döküyor
Stres kaşları döküyor
Dermatoloji Uzmanı Dr. Ata Nejat Ertek, stresin kaşları döktüğünü belirtti.
Sessizliğe mahkum olmaya son
Sessizliğe mahkum olmaya son
Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. Yavuz Selim Yıldırım, işitme kaybının gelişen teknoloji ile beraber sorun olmaktan çıktığını söyledi.
Tüp bebekte yaşa dikkat
Tüp bebekte yaşa dikkat
Prof.Dr. Cem Fıçıcıoğlu, tüp bebekte kadınlar da yaş faktörünün önemli olduğunu söyledi.
Bedene eleştiri psikolojik şiddettir
Bedene eleştiri psikolojik şiddettir
Psikolog Dr.Feyza Bayraktar, “Bedene eleştiri psikolojik şiddettir” dedi.
Diyabetle yaşam önerileri
Diyabetle yaşam önerileri
Araştırmalara göre Türkiye´de diyabetli hasta oranının yüzde 13,7´ye kadar yükseldiğini belirten Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Uzmanı Dr. Erdal Kan, diyabetin iyi bir takip ve hasta uyumuyla önlenebilen bir hastalık olduğunu söyledi.
Diyabetli her iki kişiden biri hasta olduğunu bilmiyor
Diyabetli her iki kişiden biri hasta olduğunu bilmiyor
Endokrinoloji Uzmanı Doç. Dr. Müyesser Saykı, diyabet hastası olan 2 kişiden birinin hasta olduğunu bilmediğini söyledi.
Varis problemine 3 dakikada son
Varis problemine 3 dakikada son
Op.Dr. Muhammed Fatih Yılmaz, varis hastalığının 3 dakika da son bulacağını söyledi.
Gülüş tasarımı daha genç gösteriyor
Gülüş tasarımı daha genç gösteriyor
Gülümsemenin sadece yüzde beliren bir mimik olmadığını belirten Yrd.Doç.Dr. Çağdaş Kışlaoğlu, gülüş tasarımının daha genç gösterdiğini söyledi.
Gözümüzdeki gizli düşmana dikkat
Gözümüzdeki gizli düşmana dikkat
Göz Hastalıkları Uzmanı Op.Dr. Şeyda Atabay, gözde görülen konjonktiva hastalığına dikkat çekti.
Sıkıntınız uzun sürüyorsa dikkat
Sıkıntınız uzun sürüyorsa dikkat
Dr. Mustafa Güveli, sıkıntısı uzun sürenler için uyarılarda bulundu.
Soğuk havalar kalp krizini tetikleyebiliyor
Soğuk havalar kalp krizini tetikleyebiliyor
Kardiyoloji Uzmanı Dr. Özgür Öz, soğuk havaların kalp krizini tetikleyebileceğini belirterek, kalp hastalarının mümkünse soğuğa yavaş yavaş kendilerini alıştırarak çıkmalarını tavsiye etti.
Uzmanlar uyarıyor: "Diyabet gözde önemli hasarlara yol açıyor."
Uzmanlar uyarıyor: "Diyabet gözde önemli hasarlara yol açıyor."
14 Kasım Dünya Diyabet Günü nedeniyle açıklamalarda bulunan Göz Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. Yusuf Durlu, 20 ile 65 yaş arasındaki kişilerde en sık görülen körlük nedeninin diyabet olduğunu söyledi.
Uzmanlardan ´zatürre´ uyarısı
Uzmanlardan ´zatürre´ uyarısı
Havaların soğumasıyla birlikte zatürre hastalığına dikkat çeken Dahiliye Uzmanı Dr. Özkan Akyol, zatürrenin nasıl oluştuğu ve hastalıktan korunma yolları hakkında açıklamalarda bulundu.
Türk doktoru geliştirdi
Türk doktoru geliştirdi
Karabük Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Bölümü Op. Dr. Tansel Mutlu tarafından geliştirilen yeni teknik kapalı ameliyat ile aşil tendonu ameliyatını 15 dakikaya indirdi.
Uzmanlardan çocuklarda soğuk algınlığı uyarısı
Uzmanlardan çocuklarda soğuk algınlığı uyarısı
Diyarbakır´ın Ergani İlçe Devlet Hastanesi´nde Başhekim Yardımcısı olarak görev yapan Uzman Dr. İbrahim Yaman soğuk algınlığı konusunda önemli uyarılarda bulundu.
Vampire facelift ile uzun yıllar genç görünün
Vampire facelift ile uzun yıllar genç görünün
Dr. Sevgi Ekiyor, vampire facelift ile uzun yıllar genç görünmenin mümkün olduğunu söyledi.
Aspirin´i ileri yaşlarda daha dikkatli kullanın
Aspirin´i ileri yaşlarda daha dikkatli kullanın
Acıbadem Adana Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Alpay Turan Sezgin, özellikle ileri yaşlarda Aspirin kullanımında daha dikkatli hareket edilmesi gerektiğini söyledi.
Meme kanseri sonrası yüz güldüren tedavi
Meme kanseri sonrası yüz güldüren tedavi
Doç.Dr. Karaca Başaran meme kanseri sonrası kaybedilen memenin tekrar kazanılması konusunda bilgiler verdi.
BASIN İLAN KURUMU İLAN PORTALI

/resimler/2017-1/4/0122033983319.jpg

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
E-Gazete
DOLAR
5.3412
EURO
6.0565
Karabük
19 Kasım 2018 Pazartesi
Bugün
Sağanak
15 °C
6 °C
Salı
Sağanak
13 °C
6 °C
Çarşamba
Sağanak
13 °C
7 °C
Karabük için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:19 08:06 13:02 15:22 17:40 19:14
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
"Gülen nar, bağı bahceyi de güldürür;

Taze deniz ürünlerini hava geçirmez ve kapaklı bir kap içinde buzdolabında saklayın. En fazla iki gün içinde tüketin. Dondurulmuş deniz ürünlerini alışveriş sonrasında orijinal ambalajında derin dondurucuya koyun.

Deniz Ürünleri Tarifleri İle İlgili Püf Noktaları